قوانین و مقررات

قوانین و مقررات نرم افزار فاکتور کن!
سلب مسئولیت

بدینوسیله اعلام می‌گردد تمامی خدمات حسابداری فاکتور کن! به صورت ذخیره سازی ابری بوده و مسئولیتی در قبال نرم افزارهایی که با عنوان فاکتور کن! به هر نحو و صورتی (اینترنتی یا اپلیکیشن) فعالیت می‌کنند ندارد. حسابداری فاکتورکن در پایه، نرم افزاری رایگان بوده که امکان ارائه خدمات مالی را فراهم می‌آورد. امنیت اطلاعات در مورد ذخیره سازی به عهده کاربر بوده و حسابداری فاکتور کن مسئولیتی در قبال نسخه رایگان ندارد.شرایط استفاده از نرم افزار

نرم افزار فاکتور کن، به صورت چند پکیج در اختیار شما قرار می‌گیرد که بسته به نیاز خود می‌توانید آن را انتخاب کنید. به‌روزرسانی و اصلاحات در هر پکیج به صورت رایگان در اختیار شما کاربر عزیز قرار می‌گیرد. قوانین و شرایط استفاده از نرم افزار به شرح ذیل می‌باشد و استفاده از نرم افزار به منزله رعایت و قبول تمام موارد ذیل است.


۱- ثبت نام و استفاده :
شما می‎‌توانید به هر تعداد از این نرم افزار که مورد نیاز است استفاده نمایید.


۲- شرایط و قوانین استفاده:
• کلیه حقوق مادی و معنوی نرم افزارها و نشان‌های تجاری آن برای حسابداری فاکتورکن محفوظ می‌باشد. هرگونه استفاده غیر مجاز از نام، مطالب و مستندات و منابع نرم‌افزار بدون مجوز کتبی شرکت، مطابق با قوانین جرایم رایانه غیر مجاز تلقی می‌گردد و پیگرد قانونی دارد.
• مجوز استفاده از نرم افزار طبق قرارداد فیمابین، تنها برای استفاده یک مشتری و نام آن می‌باشد. هرگونه کپی برداری و سعی در نفوذ به داده‌های نرم افزار طبق قوانین نرم‌افزاری حاکم بر جمهوری اسلامی ایران غیر مجاز تلقی می‌گردد و علاوه بر پیگرد قانونی شرایط پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم‌افزار را لغو خواهد نمود.
• وظیفه حفظ و حراست از نرم‌افزار صرفا بر عهده مشتری خواهد بود و در صورت کپی برداری، استفاده غیر مجاز، شرکت، مشتری را در قبال این امر مسئول می‌داند و طبق قانون حقوق مولفین و پدیدآورندگان نرم‌افزار غیر مجاز تلقی می‌گردد و پیگرد قانونی خواهد داشت و بعلاوه شرایط پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم افزار را نیز لغو خواهد نمود.
• مسئولیت مستقیم حفظ و نگهداری اطلاعات موجود در نرم‌افزار بر عهده مشتری می‌باشد و حسابداری فاکتور کن هیچ گونه تعهدی درقبال این مقوله ندارد لذا پیشنهاد می‌شود برنامه‌ای مدون جهت کپی پشتیبان از اطلاعات نرم افزار تهیه نمایید. کپی های پشتیبان در سیستم های مدیریت اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردارند. بازیابی اطلاعات در اکثر مواقع بر پایه این کپی‌های پشتیبان امکان پذیر است. توجه به چند نکته در تهیه این کپی‌ها ضروری است. مداومت در انجام این کار بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه. توجه کنید که در صورت بروز حادثه امکان میزان خسارت و بازیابی اطلاعات بستگی مستقیم به نحوه فاصله زمانی تهیه کپی پشتیبان دارد. توصیه اکید شرکت به تهیه کپی پشتیبان های روزانه در پایان ساعت کاری است. بهتر است کپی های پشتیبان از محل فیزیکی سیستم نیز خارج شده و در محل امن دیگری نگهداری شوند.


3- حوزه مجوز:
نرم افزار دارای مجوز فناور از پارک علم و فناوری و رسانه های دیجیتال از مرکز رسانه‌های دیجیتال و نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است. این توافق نامه فقط به شما حقوق استفاده از نرم افزار تحت عنوان نرم افزار حسابداری فاکتور کن را می‌دهد. در این راستا شما باید با هر محدودیت فنی این نرم افزار که به شما اجازه می‌دهد، در موارد خاصی از آن استفاده کنید موافقت کنید. شما نباید:
• هر گونه نتایج تست های پایه‌ای نرم افزار را بدون تائیدیه کتبی حسابداری فاکتور کن به شرکت های شخص ثالث ارایه دهید.
• در حوزه محدودیت‌های فنی نرم افزار کار کنید.
• از روش مهندسی معکوس، از کامپایل خارج کردن و یا جدا کردن نرم افزار، به جز در شرایطی که قانون مناسبی حتی با وجود این محدودیت ها اجازه دهد، استفاده کنید.


4- نسخه پشتیبان:
شما می توانید یک نسخه پشتیبان از نرم افزار بگیرید. شما می توانید از آن برای نصب مجدد نرم افزار استفاده کنید.


5- سرویس های پشتیبانی:
به دلیل اینکه پشتیبانی حسابداری فاکتور کن از طریق ایمیل، تیکت و تماس می‌باشد. لطفا از طریق بخش "تماس با ما" و یا "پشتیبانی" سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایید، ما سعی خواهیم کرد در کمترین فرصت به آنها پاسخگو باشیم.


6- قانون مرتبط
• جمهوری اسلامی ایران: اگر شما این نرم افزار را در ایران دریافت کردید، قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تایین کننده شرح این توافق نامه است و به ادعا های قانون گریزی، بدون در نظر گرفتن تضادهای اصول قانون، رسیدگی می‌کند.
• خارج از ایران: در صورتی که شما این نرم افزار را در کشور دیگری تهیه کنید، قوانین آن کشور بر آن اعمال می‌شود.
حسابداری فاکتور کن می تواند با به روز کردن این بیانیه در هر زمان این "شرایط و الزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایی هستید و بنابراین لازم است هر از چند گاهی از قوانین و مقررات جدید در سایت دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جاری و لازم الاجرا در زمان مطلع شوید.


7- امنیت:
حسابداری فاکتور کن تمامی سعی خود در جهت بهبود و امنیت نرم افزار را انجام خواهد داد و سرویس ها و خدمات متنوعی به آن در جهت بهبود امنیت و کارایی اضافه خواهد کرد که شما مجاب به رعایت و استفاده از آن خواهید بود.


مجوزها: